Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2020r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią nie mogliśmy się spotkać wszyscy, ale pracownicy szkoły wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego zebrali się w auli, by wspólnie świętować. Nauczycielom i pracownikom szkoły złożono życzenia oraz wręczono nagrody w corocznym szkolnym plebiscycie, w którym uczniowie głosowali na swoich nauczycieli w 10 kategoriach tj. „Król/Królowa stylu”, „Człowiek zagadka”, „Mistrz ciętej riposty”, „Oaza spokoju”, „Złota piła”, „Szwajcarski zegarek”, „Złote serce”, „Fit freak”, „Nauczyciel tester” oraz „Złote usta”. Jak co roku plebiscyt wzbudził wiele emocji wśród uczniów. W kilku kategoriach o zwycięstwie przeważył zaledwie jeden głos.

Nagrodzeni nauczyciele:
Oaza spokoju – Pan Piotr Szybowicz
Złota piła – Pani Beata Kaźmierczak
Złote serce – Pani Ewelina Kapsa
Królowa stylu – Pani Aurelia Kasprzak
Mistrz ciętej riposty – Pani Beata Kaźmierczak
Złote usta – Pani Lidia Leciejewska
Szwajcarski zegarek – Pani Beata Kaźmierczak
Fit freak – Pani Lidia Leciejewska
Nauczyciel tester – Pani Beata Kaźmierczak
Człowiek zagadka – Pani Bernadeta Kowalska

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

14 października 2020r. Pani dyrektor Elżbieta Kłosowska–Hilscher podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za pracę i trud włożony w rozwój placówki oraz wręczyła nagrody, które otrzymali: p. Beata Kaźmierczak, p. Ewa Mieczkowska–Szczekot, p. Ewelina Kapsa, p. Piotr Szybowicz, p .Mariusz Beczyński, p. Dorota Stachowiak, p. Marzena Rajmann, p. Małgorzata Krawczak, p. Lilianna  Szudy i p. Michał Kotyński.

Ponadto p. Lidia Leciejewska oraz p. Dorota Stachowiak otrzymały Złoty Medal za długoletnią służbę przyznany przez Prezydenta RP.

Ewelina Kapsa, Piotr Wekwerth