Olaf Jagodziński ponownie na podium

22 stycznia odbył się XXV Turniej Szachowy Nocne Granie KPZSzach z udziałem zawodników z powiatu nakielskiego. Inauguracja rozgrywek nastąpiła 18 kwietnia 2020 roku, a pierwszym championem okazał się Mikołaj Włoch. Zawody zostały rozegrane w systemie szwajcarskim, na dystansie 9 rund, tempem błyskawicznym 3+2. Medale wywalczyli następujący szachiści: I miejsce Mateusz Budnik (KSz Zugzwang Warszawa) – 8,5 punktu, II miejsce prezes KPZSzach Jarosław Wiśniewski (BKS Chemik Bydgoszcz) – 6,5 punktu, III miejsce Olaf Jagodziński (I LO Szubin) – 6 punktów. O podium otarł się także zdobywca IV miejsca Alan Jagodziński (I LO Szubin) – 6 punktów, a na V miejscu uplasował się Michał Bukowski z Bydgoszczy – 5 punktów. Prezes KPZSzach Jarosław Wiśniewski jest jest także prezesem klubu szachowego NOK Nakło, ale od tego roku broni barw klubu BKS Chemik Bydgoszcz. Klasyfikacja tryumfatorów 25 Turniejów Szachowych Nocne Granie KPZSzach: Mateusz Budnik – 6, Hubert Gabryszewski – 4, Kacper Kacprzak – 2, Karol Kacprzak – 2, Mikołaj Włoch – 2, Olaf Jagodziński – 2, Alan Jagodziński – 1, Przemysław Szmidt – 1, Łukasz Licznerski – 1, Robert Krasiewicz – 1, Maciej Błociński – 1, Jan Pawełczyk – 1, Piotr Szybowicz – 1.