Spis absolwentów

 


    Rok 2017

Wychowawca: Beata Łukaszewska

Cieplińska Martyna, Ciesielska Paulina, Czubaj Mateusz, Czubaj Natalia, Domińska Monika, Grobelska Izabela, Grochala Filip, Habera Radosław, Hibner Magdalena, Jeżakowska Marta, Kalinin Kinga, Komasa Sylwia, Krawczyk Sara, Kubiak Klaudia, Maciejewska Patrycja, Makowiecka Weronika, Matczak Izabela, Matuszak Filip, Olszowy Mateusz, Paszkiet Filip, Piechowiak Oliwia, Piotrkowska Michalina, Pobłocka Dominika, Rejment Julia, Spychała Sonia, Stachowiak Justyna, Stypczyńska Martyna, Szudy Anna, Szymańska Joanna, Sobczak Marika, Wąs Klaudia, Wojciechowski Bartosz, Wysocka Kinga, Żygulska Oliwia

Rok 2016

Wychowawca: Ewa Mieczkowska-Szczekot

Banach Angelika, Domińska Aleksandra, Hejnicki Jakub, Holec Filip, Homeja Filip, Januszewska Natalia, Kantorski Kacper, Kłosowska Weronika, Kowalewska Martyna, Kozdęba Bartłomiej, Krajewska Karolina, Ksit Michał, Kwaśniewski Jakub, Lewandowska Dominika, Lipski Adam, Liszewska Jagoda, Marchlewska Alicja, Masłowska Aneta, Olszak Kacper, Paszkiet Radosław, Pokrzywiński Karol, Rostowski Olgierd, Szmidt Dorota, Szpulecki Emil, Świątkowski Bartosz, Tabor Karina, Tulińska Paula, Wilczyński Szymon, Winkowska Martyna, Zmudziński Piotr

Wychowawca: Hanna Zielińska

Bucoń Klaudiusz, Czubek Mateusz, Duda Maciej, Dybowska Marta, Górecka Dominika, Grabarski Michał, Kubiak Klaudia, Milde Patryk, Mytkowska Żaneta, Nejman Sonia, Olszewski Hubert, Pardua Aleksandra, Paszkiet Klaudia, Pieron Tomasz, Pietrykowska Aleksandra, Rutkiewicz Weronika, Stężewska Marika, Szeffler Piotr, Szudy Patrycja, Szwarc Dominik, Szymczak Magdalena, Umińska Aneta, Wlazły Dawid, Żychowska Agata

 

Rok 2015

Wychowawca: Jacek Świtała/Beata Kaźmierczak

Białek Sandra, Buzalska Klaudia, Dorszewska Dominika, Hek Jagoda, Kujawski Konrad, Koziara Paulina, Kubacka Adrianna, Majdan Karolina, Maszotte Dorota, Mika Anna, Morawski Patryk, Olszewski Gracjan, Pawlak Alicja, Pawlak Przemysław, Pucz Agata, Stachowiak Patrycja, Stępniewska Natalia, Stranz Sandra, Szweda Katarzyna, Woźniak Łukasz, Zawodniak Katarzyna, Zetler Patryl, Zieliński Przemysław

Wychowawca: Bernadeta Kowalska

Frontczak Monika, Grochala Kamila, Jarecka Majka, Kasprzak Malwina, Kalaczyńska Oliwia, Kowalczyk Anita, Król Paulina, Mikołajewska Ewa, Miętkiewicz Milena, Nitka Weronika, Pawlak Monika, Półtorak Filip, Ptasznik Aleksandra, Saskowska Patrycja, Służewski Tomasz, Smoliński Tomasz, Smoliński Kamil, Snopkowska Hanna, Śmigiel Julia, Tomczyk Dominika, Werbicka Ewelina, Wiercioch Julia, Wrzesień Artur, Ziarnecka Paulina

Rok 2014

Wychowawca: Ewa Mieczkowska-Szczekot

Chodoła Martyna, Dzierżęga Katarzyna, Folarzyńska Dorota, Golonka Daria, Guzek Martyna, Hernet Marcin, Januszewska Agata, Januszewska Agnieszka, Jeżakowska Paulina, Kalinowski Mikołaj, Konowalski Adam, Lange Kinga, Leppert Monika, Lustig Klaudia, Maciejewska Emilia, Masiakowska Paulina, Mielcarek Martyna, Nowicki Radosław, Okonek Katarzyna, Rygielski Sebastian, Rajmann Julia, Ślagowska Agnieszka, Sułkowska Patrycja, Tomczyk Patrycja, Tyloch Paweł

Wychowawca: Beata Kaźmierczak

Białas Monika, Dydyszko Paulina, Filas Monika, Frydt Monika, Katafiasz Karolina, Kotlarek Joanna, Kranz Joanna, Lewandowski Maciej, Lis Alicja, Makowiecka Agnieszka, Makowiecka Katarzyna, Marchwiński Mikołaj, Panek Patrycja, Stodolny Michał, Szymaniak Marta, Thielmann Martyna, Wiśniewska Zuzanna, Wojtasik Maria, Zarzycka Roksana, Zgórska Agata, Ziaja Dominika

Wychowawca: Ewelina Kapsa

Betlińska Aleksandra, Błochowiak Beata, Bońda Katarzyna, Czubaj Martyna, Erdmann Filip, Giza Tomasz, Habera Aneta, Kautz Dominika, Kilkowska Kamila, Kmieć Natalia, Kruszczyńska Kinga, Lewandowski Mateusz, Maćkowiak Sebastian, Pilarski Andrzej, Rosiński Jakub, Rzekanowska Patrycja, Sieradzka Kinga, Stępniewski Dawid,Suplicka Lidia, Wardawy Sylwia, Wiśniewski Jakub

Rok 2013

Wychowawca: Hanna Zielińska

Barnach Tamara, Beczyński Piotr, Bembenek Mikołaj, Ciesielska Marta, Czyż Milena, Chrzanowski Karol, Domiński Marcin, Drogowska Agata, Grzechnik Aleksandra, Karakiewicz Aleksandra, Kędziora Krystian, Komasa Agata, Kostrzewski Karol, Lamparska Jesica, Lamparski Remigiusz, Lipski Kamil, Mikołajczyk Mateusz, Orlikowski Jakub, Rutkowska Angelica, Sadowska Dorota Saganowska Karolina, Standzon Daria, Szczepańska Kinga, Tokarczyk Magdalena, Tracz Adrian, Trudnowska Natalia, Wielgus Magdalena, Wiśniewska Jagoda, Wróblewska Kinga

Wychowawca: Lidia Leciejewska

Barnach Samuel, Borowski Wojciech, Bucoń Piotr, Grocholska Daria, Karwowska Paulina, Kotwicki Marcin, Koziara Michał, Lange Anna, Leszczyński Bartosz, Małkińska Joanna, Mruczkowski Jakub, Pingot Rafał, Pruszak Amadeusz, Skiba Joanna, Szymczak Sandra, Światowy Bartosz, Turek Adrian, Walkowiak Aleksandra, Wąsik Kamil, Winiecka Aneta, Zając Jakub, Żurawski Mateusz

Wychowawca: Arleta Marchlewska

Bethke Anna, Blonkowska Karolina, Borowiak Sylwia, Czechowska Katarzyna, Domagalska Agnieszka, Dzikowski Patryk, Hinz Wojciech, Klajbor Dawid, Kusiak Agata, Lewandowska Martyna, Lewczyńska Małgorzata, Mariuszyc Marika, Michałek Łukasz, Naliwajska Martyna, Piekarski Krystian, Przybylska Agnieszka, Putz Kamil, Rosińska Paulina, Rybczyńska Anna, Stachowiak Daria, Staszak Szymon, Szołtun Agnieszka, Stróżyński Patryk, Szramkowska Karolina, Szymańska Monika, Totoń Paweł, Waszkiewicz Patrycja, Zielińska Marika, Żygulska Julia

Rok 2012

Wychowawca: Stanisław Głowacki

Erlich Katarzyna, Erlich Jagoda, Fazel Diana, Frąckiewicz Katarzyna, Gancarz Monika, Głowacka Marta, Grześko Kacper, Kędryna Jakub, Kończal Agnieszka, Kosiorowski Filip, Kuś Beata, Łuksztet Małgorzata, Martek Anna, Mazur Damian, Michałowski Karol, Mielcarek Paulina, Pioterek Agnieszka, Przemorski Artur, Rudnicki Mateusz, Sikorska Aleksandra, Siuda Magdalena, Skimina Paulina, Służewski Michał, Suplicka Julita, Szczukowska Natalia, Tarzyńska Anna, Tomczak Krzysztof, Wencka Rafał, Wróblewska Agata

Wychowawca: Beata Łukaszewska

Byczyńska Sylwia, Domagalska Agnieszka, Fertykowski Dawid, Frydrych Kamil, Jakubiak Joanna, Januszewski Marcin, Jaroszewska Paulina, Jóźwiak Damian, Komasińska Lucyna, Kowalik Martyna, Kozłowska Angelika, Krajewska Żaneta, Krall Lucyna, Kreczman Marcin, Kucal Kinga, Lizak Natalia, Maludzińska Marta, Małkowska Aleksandra, Mierzwińska Judyta, Mruczkowska Dominika, Pawlak Agnieszka, Plaskata Angelika, Pokorski Michał, Popielski Przemysław, Przybylska Monika, Pubanc Daria, Rybicka Aneta, Stróżyńska Paulina, Tatarowicz Przemysław, Wika Natalia, Zakrzewski Bartosz, Zdralek Karol

Rok 2011

Wychowawca: Jacek Świtała

Białczak Krystian, Braniewicz Oktawia, Burzych Dominika, Bűyűkbayrak Leyla, Dittrich Sara, Droszcz Mikołaj, Dzierżęga Szymon, Gadomski Maciej, Grzegorek Lukasz, Kalinowska Anna, Kaszuba Maciej, Kowalczyk Damian, Makowiecka Justyna, Malewski Grzegorz, Meller Monika, Michalik Agnieszka, Mruczkowska Marta, Patela Mateusz, Piecuch Maja, Piękoś Patryk, Przybylska Anna, Przybylski Paweł, Przybylski Paweł, Spychała Michalina, Tomczak Katarzyna, Walat Anita, Zębała Łukasz

Wychowawca: Ewelina Kapsa

Bembenek Mikołaj, Białecki Paweł, Buzalska Dagmara, Danielewicz Marta, Dutkiewicz Angelika, Gutkowska Weronika, Jaroszewski Szymon, Kasperski Sebastian, Kasprzak Marta, Kusiak Paweł, Lis Maciej, Milde Monika, Piechowiak Mateusz, Pieron Karol, Płócienniczak Monika, Pokorska Anna, Reinke Artur, Rokita Przemysław, Sawicka Paulina, Skiba Justyna, Stachowiak Aneta, Standzon Ewelina, Staszak Dominika, Szulc Dominika, Wesół Krzysztof, Wójcik Szymon, Żmudziejewska Kamila, Żychowski Dawid, Żyża Marek

Wychowawca: Aurelia Kasprzak

Ciesielska Monika, Ciesielska Monika, Ciężki Karol, Dalke Dominika, Ditrich Mateusz, Grzelak Rafał, Holec Mateusz, Kacak Aleksandra, Kasprzak Filip, Kłosowski Łukasz, Kraśniewska Natalia, Kudłacik Anita, Lewczyńska Aleksandra, Lis Kamila, Loch Filip, Mazur Łukasz, Obrębska Kamila, Pawlicka Beata, Pyszczyńska Dominika, Sawicka Izabella, Słomski Adrian, Szreder Joanna, Tuliński Mateusz, Tyckun Dariusz, Umińska Karolina, Witczak Ewelina

Rok 2010

Wychowawca: Arleta Marchlewska

Beczyński Adam, Błaszczyk Ewa, Bojas Monika, Bucoń Piotr, Gadomski Wojciech, Grządziela Marta, Jancy Julita, Kalinowski Jakub, Kowalski Mateusz, Kwiatkowski Mateusz, Lewandowska Paulina, Małecka Marta, Masłowski Łukasz, Miniszewska Aneta, Miniszewski Artur , Michał, Napierała Milena, Napierała Natalia, Piekarska Joanna, Pingot Katarzyna, Półtorak Kacper, Szufreida Katarzyna, Tomczak Dominika, Wencka Marcin, Woźniak Karolina, Zdralek Katarzyna, Paszkiewicz Marta, Rostowski Klaudiusz, Zawadzka Ewa

Wychowawca: Lidia Leciejewska

Blonkowska Paulina, Bronk Justyna, Buczyńska Magdalena, Czechowska Kornelia, Dudek Paulina, Fiałkowski Szymon, Gorzycka Marta, Kapsa Adam, Katafiasz Adrian, Kotlarek Kamila, Krawczak Szymon, Kuczyńska Kamila, Lewandowski Michał, Makowiecka Marta, Molenda Mateusz, Mróz Zuzanna, Siatka Joanna, Skuza Krzysztof, Szablewska Anna, Szołtun Damian, Sztupek Rafał, Ucińska Arleta, Wesół Paweł, Zawadzki Adam

Wychowawca: Beata Kaźmierczak

Bembenek Jakub, Bethke Klaudia, Błażyńska Magdalena, Buziewicz Klaudia, Dalka Dariusz, Damazyn Marcin, Gawron Wojciech, Godek Jakub, Kędryna Daniel, Kłosowska Karolina, Koth Szymon, Grunt Jakub, Lewandowska Malwina, Lewandowska Joanna, Lis Monika, Pichłacz Przemysław, Rataj Michał, Schulz Robert, Sobiechowski Paweł, Szczepaniak Alicja, Szymaniak Bartosz, Tucholke Mariusz, Zajdlewicz Katarzyna, Zdanowska Natalia

Rok 2009

Wychowawca: Hanna Zielińska

Brzezińska Monika, Chojecki Przemysław, Maludziński Krystian, Dymel Dawid, Ciężka Martyna, Derewicz Basi, Gondek Paulina, Guziński Rafał, Jankowska Natalia, Junyk Bartosz, Kłosiński Cezary, Kłosowska Daria, Leszczyński Mateusz, Maludzińska Magdalena, Miś Anna, Miś Irena, Olczak Patryk, Panic Agnieszka, Pawlicki Maciej, Pilarska Magdalena, Piniarska Michalina, Sawicki Paweł , Sołtys Daniel, Szalińska Joanna, Sztupek Damian, Szymczak Karolina, Ślimak Dorota, Świerczek Marta, Wilczyński Dawid, Makarewicz Dawid

Wychowawca: Ewa Mieczkowska-Szczekot

Bałka Jagoda, Bartkowiak Jakub, Bliźnicka Aneta, Błaszkiewicz Justyna, Bocian Alicja, Boruch Lucyna, Grala Adam, Hilscher Kinga, Jankowski Artur, Karmowska Karolina, Konopa Joanna, Leciejewski Krzysztof, Lewandowska Hanna, Machowicz Sylwia, Majchrzak Paulina, Mazur Dawid, Mazur Paweł, Mazurek Beata, Michalik Joanna, Paszkiet Paulina, Pazderska Małgorzata, Płócienniczak Kinga, Przysiewkowska Patrycja, Rosiński Mateusz, Rzońca Magdalena, Siuda Monika, Standzon Paulina, Szczepaniak Marta, Szeffler Justyna, Szkudlarek Magdalena, Tomaszewska Aleksandra, Ucińska Paulina, Wesołowska Julia, Wesół Agnieszka, Zahajka Agata, Zawadzka Anna, Zielińska Ewa

Rok 2008

Wychowawca: Beata Łukaszewska

Bejma Damian, Broda Joanna, Dobiecka Jagoda, Dąbrowicz Artur, Erdmann Paweł, Gallas Paula, Grzybowska Magdalena, Iciak Piotr, Karaś Dariusz, Kociałkowska Aleksandra, Kosobudzki Krzysztof, Kwasucka Anna, Mierzwińska Edyta, Pazderska Danuta, Rokita Piotr, Siatka Tomasz, Sieradzka Magdalena, Skrzypczak Daria, Sołtys Michał, Witkowska Marta

Wychowawca: Magdalena Piekarska

Bembenek Aleksandra, Biskup Izabela, Brodziak Magdalena, Grabowska Katarzyna, Habera Karolina, Jancy Edyta, Janicka Alicja, Jaroszewska Natalia, Kirschhiebel Paulina, Kłosowska Sylwia, Kobylarz Natalia, Koguciuk Paulina, Kornacka Ewa, Krawańska Anna, Maciałek Agnieszka, Maciejewska Paulina, Marchel Izabela, Minczyńska Sylwia, Matuszewska Kinga, Owczarek Katarzyna, Pawlicka Mariola, Przybylska Weronika, Rogalińska Agata, Rokita Aleksandra, Smolińska Daria, Storzyński Maciej, Szablewska Mirosława, Szczepaniak Małgorzata, Szymanowicz Natalia, Szymański Hubert, Waszkiewicz Justyna, Witka Daria

Wychowawca: Jacek Świtała

Banaś Bartosz, Bucoń Mateusz, Draheim Marek, Górnikiewicz Daria, Jutrzyński Dariusz, Kaczor Ziemowit, Korczyński Piotr, Kotyński Mateusz, Kozik Wojciech, Kwast Mikołaj, Kwaśniewska Anna, Makowiecki Piotr, Mikuła Dominik, Milewski Krzysztof, Nikodem Sonia, Paszkiet Patrycja, Pawlak Magdalena, Pieńkowska Klaudia, Posadzy Patryk, Rosińska Karolina, Skibiński Paweł, Skowrońska Natalia, Szreder Sławomir, Thielmann Weronika, Wardęga Piotr, Wekwert Krystian

Rok 2007

Wychowawca: Beata Kaźmierczak

Adamczewska Grażyna, Bach Joanna, Bałka Kamila, Brugier Ewa, Ciesielska Mariola, Dąbrowska Marta, Domiński Bartosz, Dudziak Anna, Dydyszko Łukasz, Głodek Paulina, Golonka Paulina, Grzechowiak Judyta, Horbatiuk Rafał, Januchowski Maciej, Jurkowska Edyta, Kardzis Marcin, Kirschiebel Seweryn, Kłysik Beata, Kujawa Bartosz, Loch Marcin, Mańskowski Kamil, Nosal Paulina, Oblizajek Adrian, Pakuła Martyna , Pańcio Natalia, Paszkiet Natalia, Sieradzka Marika, Szubert Sandra, Tubiszewska Paula, Wilk Katarzyna, Woźniak Marta, Zaworska Dominika, Zimoląg Wojciech

Wychowawca: Lidia Leciejewska

Bednarczuk Agnieszka, Beuth Michał, Bilińska Aleksandra, Erlich Anna, Ginter Monika, Gondek Aleksandra, Grabowska Paulina, Jaroszewska Emila, Kamińska Ewelina, Karczmarek Karolina, Katafiasz Piotr, Kłosowski Dawid, Kociałkowska Joanna, Kowalczyk Anna, Kwaśniewska Wiesława, Lis Joanna, Lis Patrycja, Obrębska Jagoda, Pieczyński Mateusz, Pilarska Monika, Piniarska Karolina, Piniarska Paulina, Staśkiewicz Karolina, Stępniewska Marta, Tabuła Aleksandra, Tucholke Marcin, Uher Marta, Warjan Paulina, Wypijewska Agata, Zadworna Agnieszka

Wychowawca: Jacek Świtała

Damazyn Bartosz, Draheim Łukasz, Erdmann Łukasz, Grobelska Marta, Kalinowski Dominik, Konieczna Natalia, Komasiński Karol, Kotyński Jan, Krall Mirosław, Kędziorski Paweł, Krzyżański Mikołaj, Kupski Paweł, Lewandowska Marta, Lewandowski Łukasz, Majchrzak Liwiusz, Mazur Anna, Mruczkowska Aleksandra, Mruczkowska Lena, Paszkiet Piotr, Pucz Natalia, Rygiewicz Bernadeta, Szymczak Daria, Wendland Tomasz, Wesołowska Katarzyna, Wojtczak Piotr, Zarzycki Artur, Zgórzyński Jakub, Zieliński Marcin

Rok 2006

Wychowawca: Bernadeta Kowalska

Biskup Katarzyna, Błażejewska Monika, Czechowska Milena, Czubek Bartosz, Domiński Paweł, Gajewska Natalia, Iński Damian, Jeł Paulina, Kaczmarek Dorota, Kemperman Daniel, Kozdęba Weronika, Lubiszewska Paulina, Luczak Paulina, Niedbała Daniel, Nowastowska Małgorzata, Pełka Marcin, Pietrykowska Małgorzata, Piniarska Magdalena, Radzio Barbara, Rożniak Natalia, Sikora Barbara, Sobczak Kamila, Stachowiak Małgorzata, Wasielewska Michalina, Woźniak Justyna, Wróblewski Karol

Wychowawca: Arleta Marchlewska

Bartkowiak Michał, Bień Patrycja, Brzykcy Malwina, Dudek Agnieszka, Gałgańska Emilia, Gałgańska Natalia, Goclik Marta, Gruźlewska Marta, Hanuszek Paulina, Hodana Natalia, Kobus Przemysław, Kostkowski Kazimierz, Koth Monika, Kowalska Anna, Kujawska Aneta, Lis Ewa, Maciejewski Przemysław, Nelka Magdalena, Obrębski Jakub, Owczarek Agnieszka, Owczarzak Przemysław, Pazderska Milena, Piekarski Gniewomir, Pilarski Leszek, Półcienniczak Ewelina, Pyszczyński Michał, Sawicki Grzegorz, Serafińska Olga, Siatka Kamil, Skiba Iwona, Skweres Natalia, Sułkowski Sławomir, Winiecka Daria, Winkowska Oliwia , Zahajka Katarzyna

Wychowawca: Ewelina Świtała

Brągiel Mariusz, Domagała Malwina, Karaś Dawid, Kurdelska Sandra, Licznierska Magdalena, Lis Ewelina, Mańkowska Ewelina, Marciniak Tomasz, Mielcarek Arkadiusz, Mikoś Klaudia, Osiński Ariel, Ostrowicki Michał, Ruta Maja, Rzepa Daria, Wróblewska Małgorzata, Bakaj Marcin, Katafiasz Marcin, Kończal Sylwia, Kowalska Marta, Reich Mirela, Staśkiewicz Marieta, Storzyńska Dorota. Szczepaniak Ewa, Urbańska Natalia, Zawadzki Aleksander

Rok 2005

Wychowawca: Agnieszka Jekiełek

Baczyńska Małgorzata, Brodnicka Ewelina, Czocharska Agnieszka, Gawron Małgorzata, Głowacki Tomasz, Grabarska Małgorzata, Grzechowiak Michał, Jakubiak Natalia, Jurek Monika, Kamińska Kamila, Kordek Dariusz, Kowalczyk Krzysztof, Kupski Łukasz, Nikodem Patryk, Ogrzewała Emilia, Pawlak Jan, Pyszczyńska Anna, Skibiński Marcin, Stypczyńska Hanna, Szparag Jakub, Szrajber Anna, Tatarowicz Monika, Wolnik Łukasz, Zieliński Krzysztof

Wychowawca: Hanna Zielińska

Białczak Karolina, Bosiacka Natalia, Chałupka Agnieszka, Chłapek Marta, Choroszewicz Iwona, Czechowska Monika, Dominika Domińska, Gałgańska Violetta, Gorzycka Izabela, Habera Bartosz, Jackiewicz Iwona, Kaczmarczyk Marlena, Karczmarek Agata, Kolesiński Konstanty, Kowalski Bartosz, Kuczyńska Ewelina, Kwaśniewska Dorota, Łukaszewicz Łukasz, Makowiecka Natalia, Matusiak Mateusz , Mierzwińska Natalia, Muzyka Agnieszka, Piątek Małgorzata, Pietrykowska Marta, Skrzeszowski Kamil, Sułkowska Anna, Szubertowska Magdalena, Szweda Magdalena, Szymańska Marta, Ślimak Anna, Tucholska Justyna, Wika Aleksandra, Wołowicz Aleksandra, Zahajka Natalia, Ziółkowska Monika

Wychowawca: Ewa Mieczkowska-Szczekot

Błażejak Piotr, Chrośniak Katarzyna, Ciężka Lucyna, Fazel Ariana, Grzywacz Monika, Hilscher Damian, Janicka Anna, Kawka Monika, Kędziorska Urszula, Kilińska Agnieszka, Kirchhiebel Kamil, Konieczka Malwina, Kowalczyk Magdalena, Kowalska Agnieszka , Kreczmer Michalina, Lewandowska Anna , Lewandowska Natalia, Łącz Aleksandra, Makowiecka Katarzyna, Makowska Anna, Michalak Paweł, Mielcarek Kinga, Osińska Magdalena, Pietrykowska Anna, Przybylska Justyna, Szulc Sebastian, Wardęga Bartosz, Wójtowicz Dawid, Zdebska Hanna

Rok 2004

Wychowawca: Maria Głowacka

Joanna Berka, Łukasz Bachora, Martyna Baranowska, Maria Dobosiewicz, Beata Dobrowolska, Magdalena Gutowska, Ewa Jackiewicz, Rafał Jarocha, Ewa Białecka, Marta Kostkowska, Filip Kozłowski, Dariusz Krawański, Kinga Lipidalska, Dorota Makowska, Agnieszka Olejniczak, Kamila Pęczek, Natalia Przybysławska, Beata Rodewald, Remigiusz Ruciński, Paulina Serafińska, Magdalena Usarewicz

Wychowawca: Jacek Świtała

Justyna Wojtasik, Joanna Adamowska, Natalia Banaś, Michał Fiałkowski, Przemysław Grochowski , Szymon Kasprzak, Milena Kilkowska, Marta Konieczna, Damian Lewandowski, Karolina Lis, Tomasz Lis, Roma Marciniak, Paweł Nowak, Justyna Piątek, Marika Piechocka, Barbara Ptak, Natalia Skiepurska, Katarzyna Stefanowicz, Mikołaj Springer, Szymon Springer, Agata Świtała, Anna Szulc, Jakub Szulc, Edyta Szymańska, Julita Ucińska, Katarzyna Walkiewicz, Ryszard Zgórzyński

Wychowawca: Hanna Zielińska

Paweł Adamski, Anna Andrzejewska, Karolina Baczyńska, Karolina Bak, Adam Błochowiak, Beata Brągiel, Dorota Cerkaska, Maria Damazyn, Dagmara Fabiańska, Martyna Garstecka, Marta Grunt, Karolina Jachalska, Ewa Kurowska, Agnieszka Kaczmarczyk, Aleksandra Lęckowska, Marta Marchlewska, Monika Matczak, Karolina Pawlak, Patrycja Pilachowska, Emilia Podgórska, Joanna Rzeszut, Izabela Stawicka, Daria Steinke, Paweł Storzyński, Jacek Strzyżewski, Paweł Suplicki, Marcin Szulc, Monika Szymańska, Karolina Świerczek, Magdalena Tubacka, Małgorzata Ujazdowska, Maciej Wesołowski, Agnieszka Zawadzka, Paweł Zygowski

Rok 2003

Wychowawca: Beata Kaźmierczak

Antkowiak Natalia, Bakaj Sylwia, Baranowska Martyna, Bartkowiak Marlena, Budziak Agnieszka, Dobosiewicz Marlena, Domagała Ilona, Dubiel Agnieszka, Gwardzik Zuzanna, Grabowska Katarzyna, Jamróz Lidia, Jarocki Witold, Katulski Radosław, Kłosowska Anna, Kołodziej Paulina, Komasińska Agnieszka, Kaczyński Karol, Licznierski Marek, Lis Patrycja, Ojak Malgorzata, Piasecka Agnieszka, Puppel Paweł, Rodewald Katarzyna, Sobczak Damian, Szymańczak Angelika, Urbański Piotr, Umińska Izabela, Wachowiak Ewa, Wachowiak Marta

Wychowawca: Arleta Marchlewska

Biniecka Emilia, Foksińska Agnieszka, Górna Monika, Jany Adam, Jędrzejczak Dawid, Kosmalska Anna, Dąbrowski Andrzej, Dolska Marta, Fabiańska Izabela, Kowalska Agnieszka, Kowalski Tomasz, Kowalska Aleksandra, Kowalska Żaneta, Latoch Szczepan, Lewandowska Anna, Lewandowska Katarzyna, Lipińska Jagoda, Lubiszewski Adrian, Piniarska Alicja, Prus Katarzyna, Pyszczyńska Monika, Sieradzki Dominik, Sikora Julia, Krawczyk Marta, Lipidalska Sylwia, Pawełczak Kamila, Pawlak Jarosław, Piechocka Anita, Rokita Marta, Siemianowska Hanna, Szatkowski Maciej, Śrutwa Bartosz, Żygowska Halina

Wychowawca: Lidia Leciejewska

Banach Ewa, Coda Tomasz, Dacio Mirosław, Gluba Małgorzata, Jankowska Karolina, Lubowicz Paweł, Mańkowska Natalia, Mierzwińska Ewa, Piecuch Paweł, Rzeski Dawid, Stasiak Michał, Walczak Jakub, Wendland Piotr, Wilk Weronika, Zgórzyńska Ilona, Dolegała Adam, Gluba Agnieszka, Henrich Joanna, Iciak Katarzyna, Kędziorska Magdalena, Kucharska Małgorzata, Kwiatkowska Martyna, Makowiecka Ewa, Mierzwińska Karolina, Nować Patrycja, Ożóg Małgorzata, Patela Daniel, Podkówka Kamila, Szczygieł Radosław, Zakrzewska Agnieszka

Rok 2002

Wychowawca: Tomasz Szmyt

Breliński Sławomir, Damazyn Małgorzata, Derewicz Łukasz, Drzażdżyńska Monika, Drzewiecka Marta, Donarska Karolina I, Donarska Karolina II, Hak Jakub, Kobus Bartłomiej, Kurdelski Przemysław, Kuźniak Sabina, Mańkowska Aneta, Maciejowska Anna, Napierała Radosław, Osińska Anna, Osiński Karol, Pawlicka Anna, Pilarska Aneta, Pochylska Ewelina, Powęzowska Kinga, Prus Karolina, Pruszak Karol, Ratajczak Magdalena, Rusinek Marcin, Sokołowska Marta, Strzelewicz Marek, Jurczak Anna, Wietchy Marcin, Winiecki Roman, Wiśniewska Agnieszka, Wojciechowska Anna, Wolna Katarzyna, Zarecka Karolina

Wychowawca: Aurelia Kasprzak

Buksa Beata, Cieniuch Katarzyna, Fokcińska Aleksandra, Frankowska Sylwia, Jakubiak Robert, Jurek Krzysztof, Kirschhiebel Iwona, Klimek Joanna, Kosmalska Beata, Kozłowski Kszysztof, Łukaszewicz Dawid, Markowski Bogdan, Mieczkowski Michał, Nowak Bartosz, Nowak Szymon, Olejnik Aleksandra, Orzechowska Jolanta, Przybylska Elżbieta, Rybczyńska Karolina, Storzyńska Anna, Tatarowicz Sylwia, Wojtkowiak Jolanta, Zadworna Danuta, Żukowicz Piotr, Żywanowska Agnieszka

Rok 2001

Wychowawca: Agnieszka Gąsiorowska

Bauza Adam, Bednarczuk Andrzej, Berka Sławomir, Boiński Rafał, Godek Monika, Heinrich Krzysztof, Jabłoński Jakub, Jarecki Adam, Kalinowski Ryszard, Kobus Aleksandra, Kowalska Joanna, Kozłowska Iwona, Krawański Przemysław, Matysiak Daria, Michalak Anna, Minczyńska Arleta, Moraczewski Daniel, Nowastowski Marek, Otfinowski Krzysztof, Pawlicki Paweł, Pietrykowski Paweł, Pogorzały Wojciech, Purol Michał, Rakowicz Joanna, Skalska Emilia, Storzyńska Karolina, Strzelewicz Magdalena, Sztuba Radosław, Szurkiewicz Magdalena, Szymoniak Sylwia, Uciński Łukasz, Wachowiak Michał, Wojciechowska Agata, Zajączkowska Julita, Zakrzewska Anna

Wychowawca: Bernadeta Kowalska

Grubczyński Dariusz, Hilscher Joanna, Horka Ann, Iwański Marcin, Jakubiak Kamila, Konwiński Daniel, Krygier Joanna, Lubawy Anna, Łęgowski Maciej, Makowska Karolina, Mierzwiński Maciej, Niedźwiedzka Kamila, Piechocki Bartosz, Piechocki Przemysław, Putz Dorota, Sępińska Małgorzata, Skibińska Marcela, Skibiński Sebastian, Skowroński Krzysztof, Suchomska Natalia, Szczygieł Bartłomiej, Tomkowiak Łukasz, Wierzewska Agnieszka, Witka Katarzyna

Rok 2000

Wychowawca: Jacek Świtała

Bauza Jakub, Bujewska Paulina, Grochala Paweł, Janowska Iwona, Jurek Sabina, Kleczewska Magdalena, Kłosowski Adam, Kwaśniewski Grzegorz, Luczak Izabela, Łuczak Agnieszka, Łukomska Małgorzata, Menclewicz Justyna, Okońska Jolanta, Orzechowska Magdalena, Pasiecka Sylwia, Piechocki Dawid, Pobłocka Beata, Pogorzały Agnieszka, Rakowska Iwona, Rościszewska Monika, Sandecka Magdalena, Skalska Agnieszka, Skowron Magdalena, Sokołowski Łukasz, Sosnowska Julitta, Świtała Agnieszka, Wojciechowska Katarzyna, Maćkowski Daniel

Wychowawca: Hanna Zielińska

Banaszek Tomasz, Chwiłka Monika, Cieniuch Dorota, Frąckowiak Ewa, Grabowski Bartłomiej, Kaczor Krystian, Kiliński Jacek, Kurowski Hubert, Kowalska Agnieszka, Mazur Tomasz, Nadratowska Aleksandra, Obolewicz Radosław, Pilachowska Monika, Pleszyńska Natalia, Storzyńska Katarzyna, Szreder Justyna, Szybowicz Anna, Tubacka Joanna, Witkowski Marek, Wolszlegier Marta, Wołowicz Agnieszka, Woźniak Ewa, Wróblewski Marcin, Zając Katarzyna, Zmudzińska Anna

Wychowawca: Beata Kaźmierczak

Błażejak Błażej, Brzezińska Beata, Domagała Lilianna, Fojutowska Agnieszka, Fojutowski Krystian, Grabowski Tomasz, Guzek Anna, Kapsa Maciej, Kardzis Łukasz, Kurdelski Karol, Lęckowska Małgorzata, Makowiecka Magdalena, Marmurowicz Marcin, Mastalerz Robert, Mruczkowska Liliana, Nowak Magdalena, Pogiel Radosław, Rokita Krystian, Strzyżewska Ewa, Szwemin Diana, Świtała Ewa, Tucholski Bogusz, Woder Agnieszka, Woźniak Małgorzata, Zgórska Dorota

Rok 1999

Wychowawca: Ewa Mieczkowska-Szczekot

Bednarczuk Marek, Bobrowska Marlena, Bujak Ewelina, Bator Sonia, Domańska Agnieszka, Ginter Anna, Gluba Anna, Hilscher Anna, Jakubiak Magdalena, Jarecka Joanna, Kilkowski Radosław, Konopa Marek, Kosińska Alina, Lubawy Daniel, Lubiatowski Mariusz, Majdan Adam, Mrówczyńska Agnieszka, Mikulska Marianna, Nadratowska Ewa, Rajmann Krzysztofa, Rucińska Luiza, Suchomska Magdalena, Świątkowska Magdalena, Wietchy Kamil, Woźniak Daria, Zając Magdalena, Ziewiec Violetta, Żywicka Katarzyna

Wychowawca: Lidia Leciejewska

Bańka Katarzyna, Bosiacka Beata, Boruch Katarzyna, Chęcińska Agnieszka, Chromińska Joanna, Drela Dorota, Hodana Magdalena, Jarczyńska Anna, Konwińska Małgorzata, Kubacki Roland, Konopa Joanna, Krall Mariusz, Kirschhiebel Róża, Małecka Aleksandra, Makieła Daria, Owczarzak Łukasz. Piłat Magdalena, Pruszak Marta, Słowiński Maciej, Skała Andrzej, Sochacki Michał, Sikora Piotr, Świtała Ewelina, Świszcz Radosław, Tubacki Marcin, Żurawska Justyna

Rok 1998

Wychowawca: Jacek Świtała

Baczyńska Beata, Bronk Sylwia, Cieśla Joanna, Cikorska Joanna, Dymel Edyta, Gawron Katarzyna, Graba Żaneta, Karczmarek Anna, Kowalec Dorota, Lis Ewa, Mrówczyńska Karolina, Trzaskowska Laura, Zając Joanna, Zapiec Magdalena, Kapsa Jakub, Podgórski Paweł, Stefanowicz Marcin, Waliszewski Piotr

Wychowawca: Aurelia Górniak

Barska Anna, Dąbrowska Anna, Dubiel Krzysztof, Kamińska Joanna, Kromrych Sylwia, Łukaszewska Justyna, Patela Artur, Ratajewska Justyna, Szybowicz Piotr, Weichbrodt Aneta, Winiecka Iwona, Harmacińska Ewelina, Igielska Magdalena, Jędrzejczak Wioletta, Paszkiet Katarzyna, Pogiel Katarzyna, Tkaczuk Emilia, Tomkowiak Marcin, Wierak Joanna, Woder Anna, Ptak Łukasz

Rok 1997

Wychowawca:  Maria Głowacka

Imbra Karolina, Jarocka Agnieszka, Kędziorska Ewa, Kieruj Joanna, Klawitter Monika, Konwińska Joanna, Kruzel Hanna, Kurowska Joanna, Kwasek Agnieszka, Kwaśniewska Izabela, Kwiatkowska Katarzyna, Maćkowiak Agnieszka, Mazurek Mariola, Ożóg Violetta, Rucińska Beata, Tabuła Agnieszka, Tokarczyk Agnieszka, Zawadzka Magdalena, Zielińska Joanna

Wychowawca: Arleta Marchlewska

Broda Katarzyna, Brzykcy Beata, Cerkaska Magdalena, Fritz Agnieszka, Gałdyn Kamila, Kudlińska Sylwia, Polasik Aleksandra, Polawska Małgorzata, Szarzyńska Agnieszka, Świeca Bernadeta, Wachowska Edyta, Biernacki Marek, Delke Krystian, Dominiak Maciej, Grobelski Artur, Kornobis Waldemar, Płotkowski Eryk, Sala Pawel, Szymborski Łukasz, Tkaczyk Michał, Tykwiński Daniel, Zakrzewski Piotr

Rok 1996

Wychowawca: Hanna Zielińska

Adamska Joanna, Andrzejewska Joanna, Białecka Dorota, Borucka Beata, Bakaj Marcin, Bednarczuk Leszek, Czubaj Marzena, Dalka Magdalena, Dymel Sylwia, Fernówka Daria, Gorączkowska Agnieszka, Jeziorska Joanna, Konieczna Dorota, Kosmalska Honorata, Kuźniak Magdalena, Kachel Agnieszka, Łapka Magdalena, Matuszewska Barbara, Manthey Tomasz, Pacała Iwona, Piasecka Agnieszka, Przybylińska Julia, Rydlewska Alicja, Staroń Edyta, Sowa Monika, Szymczak Żaneta, Reyment Maciej, Tokarczyk Alicja, Wiekiera Małgorzata, Walat Radosław, Wiencelewski Sebastian