Turniej szachowy z okazji 100 – lecia powstania wielkopolskiego

Czterech zawodników I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie uczestniczyło w turnieju szachowym zorganizowanym w Sadkach z okazji 100-lecia powstania wielkopolskiego. Open został zgłoszony do Międzynarodowej Federacji Szachowej. Na pierwszych trzech pozycjach uplasowali się: Marek Olszewski (BKS Chemik Bydgoszcz) 8/9, Mateusz Budnik (KSz Gambit Świecie) 6,5/9, Piotr Konieczyński (ŻTMS Baszta Żnin) 6/9. Miejscowi adepci królewskiej gry zajęli następujące lokaty: IV miejsce Piotr Szybowicz 6/9 (do podium zabrakło lepszej punktacji pomocniczej), XII miejsce Marcin Domiński 5/9, XIX miejsce Szymon Staszak 4/9, XXIV miejsce Hubert Zdralek 2/9. W turnieju juniorów wystąpił Adam Maciejewski z Rynarzewa, który znalazł się na XII miejscu.