Samorząd uczniowski

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szubinie

28 października odbyły się w naszej szkole  wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szubinie. Rada działać będzie przy Urzędzie Miejskim w Szubinie jako reprezentacja młodzieży uczącej się we wszystkich szkołach działających na terenie gminy. Jej kadencja trwać będzie dwa lata.

Wybory przygotowane zostały przez Samorząd Uczniowski i poprzedzone były kampanią wyborczą, w której kandydaci do Młodzieżowej Rady Miejskiej prezentowali swój program działań.

Komisja wyborcza w składzie: Zofia Fojucik, Klaudiusz Wąsik, Jedrzej Kmieć,  p. Ewelina Kapsa – opiekun SU oraz p. Katarzyna Twardowska – radna miasta i gminy Szubin, po przeliczeniu głosów oddanych w tajnym głosowaniu, ogłosiła, iż spośród pięciorga zgłoszonych z naszej szkoły kandydatów, mandat radnego otrzymały Marcelina Lidmann i Olga Wiśniewska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz młodzieży naszej gminy!

E.Kapsa

Mamy nowy Samorząd!
19 i 20 września przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok 2022/2023. Swoje kandydatury zgłosiło sześcioro uczniów: Katarzyna Szymczak, Wiktoria Kowalska, Jędrzej Kmieć, Marcelina Lidmann, Mateusz Dziewulak i Aleksandra Bała.
Skład nowo wybranego Samorządu:
Przewodnicząca: Marcelina Lidmann
Zastępczyni Przewodniczącej: Aleksandra Bała
Skarbnik: Mateusz Dziewulak
Sekretarz: Jędrzej Kmieć
Gratulacje dla zwycięzców, a pozostałym kandydatom dziękujemy i zapraszamy do udziału w wyborach w przyszłym roku.


Regulamin samorządu

pobierz