Stowarzyszenie Przyjaciół Liceum

 


17 grudnia 2018 r. w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Szubinie odbył się koncert kolęd „Magda Steczkowska – kolędowo”. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Przyjaciół Liceum w Szubinie. Podczas koncertu wystąpił również zespół muzyczny Ingenium. Koncert zgromadził wielu mieszkańców miasta i okolicy.
Wydarzenie organizowane było w ramach prowadzonej kampanii profilaktycznej pn. #wNowyRokBezNałogów dofinansowanej przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie w ramach gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii dla Gminy Szubin na rok 2018. Koncert był inauguracją prowadzonych działań. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim osobom wspierającym organizację tego wydarzenia.
Stowarzyszenie Przyjaciół Liceum w Szubinie zachęca jednocześnie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym #wNowyRokBezNałogów. Wystarczy wykonać zdjęcie pokazujące alternatywne formy spędzania wolnego czasu z rodziną, z wykorzystaniem hasła konkursowego. Nagrodą w konkursie jest dwudniowy pobyt dla 4 osób w Hotelu-Restauracji Albatros w Wąsoszu.

Tekst: Patryk Dzikowski
Zdjęcia: Roman Jagodziński (zdjęcia chronione prawem autorskim)