W minionych dniach uczniowie szkolnego Klubu Wolontariusza, jak co roku, aktywnie włączyli się w organizację festynu rodzinnego w Przedszkolu nr 2. Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod hasłem kosmosu i odkrywania wszechświata. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych stacji zadaniowych związanych z planetami, przestrzenią kosmiczną oraz tajemnicami kosmosu. Wolontariusze wspólnie ze swoimi młodszymi kolegami świetnie się bawili, a całemu wydarzeniu towarzyszyła radosna i pełna energii atmosfera.
Bernadeta Kowalska








