Konkursy i sukcesy

Rok szkolny 2022/2023

♦Alan Jagodziński – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦Alan Jagodziński – stypendium  projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”

♦Alan Jagodziński – Stypendium projektu „Humaniści na start!”

♦Olaf Jagodziński – Stypendium projektu „Humaniści na start!”

♦Monika Lisiecka – Stypendium projektu „Humaniści na start!”

♦Marcel Michalak – Stypendium projektu „Humaniści na start!”

♦Piotr Wekwerth – stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

♦Maria Staroń – II m. w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych

Aleksandra Lindobeja -III m. w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych

Weronika Winiecka –IV m. w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych

Amelia Wojtkiewicz – V m. w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych

Miłosz Guziński – III m. w  XXIV konkursie „Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 na Krajnie i Pałukach na tle wydarzeń międzynarodowych”

♦Julia Rocławska- I m. w turnieju szachowym NITRO-CHEM Turniej Talentów


Rok szkolny 2021/2022

♦ Alan Jagodziński – I miejsce indywidualnie w VIII Edycji Konkursu Pierwszej Pomocy przeznaczonego dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu nakielskiego

♦Monika Banach – II miejsce indywidualnie w VIII Edycji Konkursu Pierwszej Pomocy przeznaczonego dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu nakielskiego

♦Monika Banach, Alan Jagodziński, Olaf Jagodziński – I miejsce drużynowo w VIII Edycji Konkursu Pierwszej Pomocy przeznaczonego dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu nakielskiego

♦ Marcelina Karczewska – II m. w XIV Powiatowym Konkursie Chemicznym „KWARK”

Alan Jagodziński – laureat XVIII edycji wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych

♦ Olaf Jagodziński – laureat ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego w kategorii tekst piosenki „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940″

♦Paulina Stepczyńska- stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦Alan Jagodziński –stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦Alan Jagodziński – finalista XX Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

♦Alan Jagodziński- tytuł finalisty XXXII Olimpiady Teologii Katolickiej

♦ Wiktoria Kowalska – I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym

♦  Nicole Nowakowska- II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym

♦ Wiktoria Kowalska i Nicole Nowakowska- I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym

♦ Olaf Jagodziński – III miejsce w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”.

♦Oliwia Wiśniewska, Julia Borowiak, Aleksandra Dominiak, Paulina Stepczyńska, Piotr Wekwerth – uzyskanie tytułu „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”

♦Monika Lisiecka, Wiktoria Głuszek, Alan Jagodziński i Olaf Jagodziński -stypendium na rok szkolny 2021/2022 dla osób szczególnie uzdolnionych humanistycznie w Projekcie „Humaniści na start!”

 Wiktoria Kowalska – III m. w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym.

♦Wiktoria Kowalska i Nicole Nowakowska – I miejsce w Drużynowych Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym.

♦I miejsce reprezentacje dziewcząt i chłopców w Licealiadzie Powiatowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

♦Monika Lisiecka i Olaf Jagodziński – wyróżnienie w trzynastej edycji Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”

♦Julia Nowicka – I m.  w IX Konkursie Krajoznawczo-Językowy „Globtroter

♦Sergiusz Braniewicz – II m. w IX Konkursie Krajoznawczo-Językowy „Globtroter

♦ Alan Jagodziński – III m. w IX Konkursie Krajoznawczo-Językowy „Globtroter


Rok szkolny 2020/2021

sukcesy-2020-21


Rok szkolny 2019/2020

Sukcesy-2019-20


Rok szkolny  2018/19
sukcesy 2018-19


Rok szkolny 2017/18

sukcesy 2017-18


wcześniejsze sukcesy

otwórz