Konkursy i sukcesy

Rok szkolny 2020/2021

♦Wiktoria Lewandowska –wyróżnienie w konkursie fotograficznym cz. II pt. Wiosenne Kadry zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

♦Alan Jagodziński – I m. w szkolnym konkursie czytelniczym „Czytam, bo lubię”

♦Olaf Jagodziński – II m. w szkolnym konkursie czytelniczym „Czytam, bo lubię”

♦Amelia Wojtkiewicz – III m. w szkolnym konkursie czytelniczym „Czytam, bo lubię”

♦Olaf Jagodziński-wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

♦Alan Jagodziński – wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

♦Sergiusz Braniewicz – III m. w  XIII Powiatowym Konkursie Chemicznym „KWARK”

♦  Alan Jagodziński- I m. w  XIII Powiatowym Konkursie Chemicznym „KWARK”

♦Alan Jagodziński – wyróżnienia w konkursie wiedzy online: „Marian Rejewski – gigant nauki Kujaw i Pomorza” organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bydgoszczy

♦Olaf Jagodziński – Im. w konkursie wiedzy online: „Marian Rejewski – gigant nauki Kujaw i Pomorza” organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bydgoszczy

♦Alan Jagodziński uzyskał tytuł finalisty  XXXI Olimpiady Teologii Katolickiej, uczeń  zajął  11 miejscu w kraju

♦Paulina Stepczyńska- stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦Alan Jagodziński –stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦Piotr Wekwerth –stypendiów Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

♦Alan Jagodziński –stypendium dla osób szczególnie uzdolnionych humanistycznie, Projekt „Humaniści na start!”

♦Olaf Jagodziński-stypendium dla osób szczególnie uzdolnionych humanistycznie, Projekt „Humaniści na start!”

♦ Jędrzej Kmieć – V miejsce w biegu na 1000 m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 (młodzików) w lekkiej atletyce.

Wiktoria Kowalczyk z kl. I  b wywalczyła 2 miejsce w stylu klasycznym oraz 3 w stylu dowolnym,  Igor Kowalski z kl.Ic zdobył 3 miejsce w stylu klasycznym w NAKIELSKIEJ LIDZE PŁYWANIA

♦   VIII Konkurs Krajoznawczo-Językowy „Globtroter” Michalina Kasprzak (1m), Oliwia Łukomska (2m) oraz Julia Nowicka (3m).

♦Alan Jagodziński –Stypendium „Młody Talent Krajny i Pałuk”

♦Olaf Jagodziński – Stypendium „Młody Talent Krajny i Pałuk”

♦ Bartosz Charłam- I miejsce w kategorii – praca literacka  w konkursie „Oni są wśród nas – dzieci i młodzież z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w szkole i w społeczeństwie”

♦ Monika Lisiecka – wyróżnienie  w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „ Oni tworzyli naszą historię”

♦Michalina Kuźniak- indywidualnie II m. VI Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy

♦Michalina Kuźniak, Paulina Stepczyńska i Piotr Wekwerth- drużynowo II m. VI Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy

♦Monika Kozdęba, Dominika Tokarczyk, Hanna Marchlewska, Gabriela Siuchnińska, Svetlana Ashikhmina – uzyskanie tytułu „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”


Rok szkolny 2019/2020

otwórz


Rok szkolny  2018/19

otwórz


Rok szkolny 2017/18

otwórz


wcześniejsze sukcesy

otwórz