Konkursy i sukcesy

Rok szkolny 2023/2024

♦ Wiktoria Głuszek – I miejsce w X edycji Powiatowego Konkursu -Językowo-Krajoznawczego „Globtroter”

♦Kacper Kowalski – II miejsce w X edycji Powiatowego Konkursu -Językowo-Krajoznawczego „Globtroter”

♦ Paula Bochat – I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Chemicznym „Kwark”

♦Wiktoria Kowalska – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

♦Maja Łęgowska – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

♦ Zofia Kubalewska – II miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim na Krajnie i Pałukach 1918/1919 na tle wydarzeń międzynarodowych

♦ Piotr Szpotański – finalista XX Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych

♦ Amelia Lupa – stypendium projektu „Prymus Pomorza i Kujaw II”

♦ Wiktoria Kowalska – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦ Wiktoria Kowalska – I miejsce w grze mieszanej w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w tenisie stołowym

♦ Maja Łęgowska – II miejsce w grze mieszanej, III miejsce w grze pojedynczej w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w tenisie stołowym

♦ Olimpia Domagała – II miejsce w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych w klasyfikacji juniorów starszych

♦ Aleksandra Bała – III miejsce w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych w klasyfikacji juniorów starszych

♦ Zofia Kubalewska – II miejsce w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych w klasyfikacji juniorek do lat 16

♦ Martyna Miziuła – III miejsce w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych w klasyfikacji juniorek do lat 16

♦ Michalina Szczepaniak – I miejsce w turnieju klasyfikacyjnym W 71. Turnieju Szachowym Szubin Open „450-lecie Konfederacji Warszawskiej 1573-2023”

♦ Wiktoria Kowalska, Julia Kowalska i Maja Łęgowska – II miejsce w finale Licealiady Województwa Kujawsko-Pomorskiego w tenisie stołowym

♦ Aleksandra Bała, Martyna Krall, Nikola Kowalska, Anna Winkowska, Amelia Lewandowska, Tymon Kubiak, Maciej Sobczak, Krzysztof Świtała, Igor Korecki, Albert Pucz – III miejsce w II turnieju klas policyjnych pod hasłem „Łączy nas mundur i troska o bezpieczeństwo innych”

Julia Tonn, Martyna Miziuła, Zofia Kubalewska – I miejsce w konkursie: „Dzień po dniu. Powstanie wielkopolskie na Pałukach i Krajnie”, w kategorii inna forma

♦ Adrianna Pawlak, Olga Wiśniewska, Julia Habera, Miłosz Guziński – tytuł „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego 2023”

♦ Igor Konieczka – I miejsce w zorganizowanym przez Wydział Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej Konkursie „Roślina zielarska 2024 roku”


Rok szkolny 2022/2023

♦ Alan Jagodziński – Stypendium Ministra Edukacji i Nauki

♦ Alan Jagodziński – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦ Alan Jagodziński – Stypendium  projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”

♦ Alan Jagodziński – Stypendium projektu „Humaniści na start!”

♦ Olaf Jagodziński – Stypendium projektu „Humaniści na start!”

♦ Monika Lisiecka – Stypendium projektu „Humaniści na start!”

♦ Marcel Michalak – Stypendium projektu „Humaniści na start!”

♦ Piotr Wekwerth – Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

♦ Alan Jagodziński – laureat XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej

♦ Wiktoria Kowalska – I miejsce w XV Powiatowym Konkursie Chemicznym „Kwark”

♦ Maciej Tomalczyk – IV miejsce w XV Powiatowym Konkursie Chemicznym „Kwark”

♦ Wiktoria Lewandowska – I miejsce w Powiatowym Dyktandzie Ortograficznym o Pióro Starosty Nakielskiego

♦ Olaf Jagodziński – II miejsce w Konkursie „Ekologicznie ZAKRĘCENI”

♦ Alan Jagodziński – wyróżnienie w Konkursie „Ekologicznie ZAKRĘCENI”

♦ Amelia Wojtkiewicz, Antonina Wciseł, Liwia Olszewska, Adrianna Światkowska, Przemysław Warjan i Jędrzej Kmieć – finaliści IX Olimpiady Zwolnieni z Teorii

♦ J. Zwolak, W. Kruszka, M. Hilscher, A. Bała, P. Kwiatkowska, A. Świątkowska, M. Skibińska, N. Nowakowska, M. Branicka, L. Czarnecka – IV miejsce w finale Licealiady Województwa Kujawsko-Pomorskiego w piłce ręcznej dziewcząt

Marcel Michalak – I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Wiersza Patriotycznego pt: „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”

Barbara Siuchnińska – II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Wiersza Patriotycznego pt: „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”

Zuzanna Lizak – III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Wiersza Patriotycznego pt: „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”

 Magdalena Kawecka, Weronika Kruszka i Kornelia Wach – uzyskanie tytułu „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”

Aleksandra Bała – III miejsce w XIX Warcabowych Mistrzostwach I LO Szubin

 Julia Tonn – VI miejsce w XIX Warcabowych Mistrzostwach I LO Szubin

Jacek Wypych – IX miejsce w XIX Warcabowych Mistrzostwach I LO Szubin

 Kacper Kamyszek – X miejsce w XIX Warcabowych Mistrzostwach I LO Szubin

♦ Marcel Michalak – I miejsce w Gminnym Konkurs Recytatorskim Wiersza Patriotycznego pt: „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”

♦ Barbara Siuchnińska – II miejsce w Gminnym Konkurs Recytatorskim Wiersza Patriotycznego pt: „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”

♦ Zuzanna Lizak – III miejsce w Gminnym Konkurs Recytatorskim Wiersza Patriotycznego pt: „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”

♦ Maria Staroń – II miejsce w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych

Aleksandra Lindobeja – III miejsce w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych

Weronika Winiecka – IV miejsce w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych

Amelia Wojtkiewicz – V miejsce w VI Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych

Miłosz Guziński – III miejsce w XXIV konkursie „Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 na Krajnie i Pałukach na tle wydarzeń międzynarodowych”

♦ Julia Rocławska – I miejsce w turnieju szachowym NITRO-CHEM Turniej Talentów


Rok szkolny 2021/2022

♦ Alan Jagodziński – I miejsce indywidualnie w VIII Edycji Konkursu Pierwszej Pomocy przeznaczonego dla uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Nakielskiego

♦ Monika Banach – II miejsce indywidualnie w VIII Edycji Konkursu Pierwszej Pomocy przeznaczonego dla uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Nakielskiego

♦ Monika Banach, Alan Jagodziński, Olaf Jagodziński – I miejsce drużynowo w VIII Edycji Konkursu Pierwszej Pomocy przeznaczonego dla uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Nakielskiego

♦ Marcelina Karczewska – II miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Chemicznym „KWARK”

Alan Jagodziński – laureat XVIII edycji wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych

♦ Olaf Jagodziński – laureat ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego w kategorii tekst piosenki „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940″

♦ Paulina Stepczyńska – stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦ Alan Jagodziński – stypendium Prezesa Rady Ministrów

♦ Alan Jagodziński – finalista XX Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

♦ Alan Jagodziński – finalista XXXII Olimpiady Teologii Katolickiej

♦ Wiktoria Kowalska – I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym

♦ Nicole Nowakowska – II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym

♦ Wiktoria Kowalska i Nicole Nowakowska – I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym

♦ Olaf Jagodziński – III miejsce w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”.

♦ Oliwia Wiśniewska, Julia Borowiak, Aleksandra Dominiak, Paulina Stepczyńska, Piotr Wekwerth – uzyskanie tytułu „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”

♦ Monika Lisiecka, Wiktoria Głuszek, Alan Jagodziński i Olaf Jagodziński – stypendium na rok szkolny 2021/2022 dla osób szczególnie uzdolnionych humanistycznie w Projekcie „Humaniści na start!”

 Wiktoria Kowalska – III miejsce w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym

♦ Wiktoria Kowalska i Nicole Nowakowska – I miejsce w Drużynowych Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym.

I miejsce reprezentacji dziewcząt i chłopców w Licealiadzie Powiatowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

♦ Monika Lisiecka i Olaf Jagodziński – wyróżnienie w trzynastej edycji Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”

♦ Julia Nowicka – I miejsce w IX Konkursie Krajoznawczo-Językowym „Globtroter

♦ Sergiusz Braniewicz – II miejsce w IX Konkursie Krajoznawczo-Językowym „Globtroter

♦ Alan Jagodziński – III miejsce w IX Konkursie Krajoznawczo-Językowym „Globtroter


Rok szkolny 2020/2021

sukcesy-2020-21


Rok szkolny 2019/2020

Sukcesy-2019-20


Rok szkolny  2018/19
sukcesy 2018-19


Rok szkolny 2017/18

sukcesy 2017-18


wcześniejsze sukcesy

otwórz